Wyższy demon

Shion stanęła obok Naruto oraz Sasuke spoglądając na Teuchiego trzymającego się za nadpaloną rękę. Pokryta w całości tatuażami sugerowała, iż reszta ciała mężczyzny wygląda podobnie.
-Wyższy demon? - zapytała uśmiechając się, a tym samym odwracając wzrok do góry.
...nie masz pojęcia, z czym masz do czynienia. Ta moc nie należy do ludzi. Jednak kiedy się o tym przekonasz...będzie już za późno. - dodała na co mężczyzna poruszył ramionami ignorując kobietę. Chwycił ponownie za swoje wahadło, a następnie wymierzył je w trójkę postaci. Nawet nie minęła sekunda kiedy Shion pojawiła się przy nim wytrącając broń z jego ręki, a wydobyty strzał odbijając mieczem w jego nogę. Teuchi aż wzdrygnął otrzymując uderzenie, odpychając od siebie kobietę, mimo tego zostając złapanym od tyłu przez Naruto oraz Sasuke. Próbując się wyrywać złączył dłonie w pieczęć mając jednak zablokowany przepływ chakry.
-Zostawiliście mnie na pastwę losu...zapomnieliście o mnie wszyscy jakbym nigdy nie istniał. Znowu byłem sam...! - krzyknął kiedy Naruto stracił czujność, a mężczyzna wykorzystał to uwalniając się z uścisku.
...tylko Kazuma mnie rozumiał! - ryknął odpychając Naruto, a tym samym sięgając po wahadło leżącego na ziemi! Natychmiast wymierzył je w stronę blondyna, który biegł w stronę Teuchiego.
-To dzięki tobie teraz jestem Hokage! - krzyknął Uzumaki będąc coraz bliżej przeciwnika. Widząc przed sobą Uzumakiego trzymał palec na spuście nie pociągając jednak za niego.
...zmieniłeś mnie! Podałeś mi rękę kiedy inni ją odrzucili!
-Dziś ponownie twoje ulubione ramen?
Chłopak spojrzał na niego z uśmiechem ukrywając smutek, jaki ciążył w jego głębi. Widząc rany na jego twarzy poznał, iż chłopcy z osiedla ponownie pobili Naruto.
...dziś na koszt firmy!
Shion momentalnie pojawiła się za Teuchim, który stracił czujność. Widząc kobietę natychmiast jednak skierował wahadło w jej kierunku, gdy katana Sasuke rozcięła przedmiot na pół niszcząc wahadło. Elementy broni zawisły w powietrzu przez sekundę szokując Teuchiego.
-Mam coraz więcej treningów...przykro mi że nie mogę przychodzić częściej.
Teuchi spojrzał w jego kierunku kiwając głową, wiedząc iż Naruto nie jest dzieckiem, jakim kiedyś był.
...ale Hokage musi mieć dużo roboty!
Odepchnął od siebie Shion oraz Sasuke spoglądając na Naruto.
-Moim marzeniem jest zostać Hokage! 
-Kolejny niezaliczony trening, Teuchi. - stwierdził Jiraiya spoglądając jak Minato oraz Mikoto poprawnie wykonały zadanie.
...z takimi wynikami nie będziesz użyteczny dla nikogo.
 Naruto zaczął biegnąc w jego kierunku trzymając katanę w ręku. Teuchi mimo tego stał w miejscu obserwując Uzumakiego, a tym samym po chwili zamykając oczy.
-Zakończ to.
-To dzięki Tobie zostałem Hokage!
Czując uścisk na swoim ciele otworzył powoli zszokowany oczy widząc przy sobie Naruto. Puścił zniszczony kawałek wahadła na ziemię czując paraliż na całym swoim ciele. Ostatnimi siłami odepchnął od siebie Naruto spoglądając na zdziwionego chłopaka. Złapał za broń leżącą obok, a następnie skacząc w jego kierunku odepchnął kataną kawałek ściany, który prawie na niego spadł.
Ich wzrok spotkał się przez chwilę kiedy Teuchi pokiwał głową. Złączył dłonie w pieczęć, a następnie trzymaną kataną chciał się zabić. Broń w ułamku sekundy rozleciała się na kawałki, a sam Teuchi stracił panowanie nad swoim ciałem dostrzegając, jak tatuaże na całym jego ciele zaczynają świecić czerwonym kolorem.
-Co się dzieje?! - krzyknął Naruto widząc stan, w jakim znalazł się Teuchi. Shion oraz Sasuke podbiegli do chłopaka, natomiast sam Uzumaki obserwował jak tatuaże zaczynają pokrywać całe ciało Teuchiego.
-Już za późno...! Pieczęć demonów go pochłania... - odpowiedziała Shion szokując Naruto oraz Sasuke. Naruto pod niewidoczność Sasuke spojrzał na własny tatuaż, który ukrył pod ubraniem nie pokazując go nikomu.
...to proces uboczny otrzymania siły demonów. Proces zostania jednym z nich. - dodała po chwili kiedy czerwone tatuaże Teuchiego zmieniły kolor na czarny kiedy pokryły całe jego ciało. Ubranie Teuchiego zaczęło rozrywać się na kawałki, natomiast samo ciało stało się czarne ukazując skrzydła, jakie wyrosły na plecach Teuchiego.
...proces zostania wyższym demonem. - zakończyła Shion chwytając za miecz. Naruto spojrzał w stronę demona przełykając ślinę, a następnie odwracając wzrok na Sasuke.
-To już nie jest Teuchi. Uratuj ze mną ten świat. - stwierdził Uchiha na co Uzumaki przytaknął chwytając za broń. Teuchi chciałby, aby raz na zawsze to zakończyć.
-Słabe istoty ludzkie...! - ryknął wyższy demon unosząc się ku górze. Spojrzał na Naruto, po czym się delikatnie oblizał.
...twoje oczy będą mi potrzebne, aby ponownie otworzyć wyrwę dla moich braci! - dodał po chwili kierując się do ataku!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz