Autor


Nick: Nian


...można go określić jako jedną z wielu osób, które szukały inspirującego spełnienia. Tak też zaczął tworzyć coś, na wzór własnych przemyśleń. Polegając na samej wyobraźni oraz własnych uczuciach oddał duszę nowemu Hobby zatracając się w świecie, gdzie to on ustala przebieg oraz losy śmiertelników. Szybka myśl przerodziła się w niezapomniane zainteresowanie, które do teraz kształtuje oraz ulepsza. 

Wszystko rozpoczęło się od kształtowania wizerunku świata przeciwnego do myśli autora mangi Naruto, który chcąc przedstawić swoje dzieło często w sposób komiczny lub niewyjaśniony tracił możliwy wątek do dalszego przebiegu sytuacji. Tym samym ja dołożyłem coś od siebie, tworząc spójną całość. Wszelkie zawarte wydarzenia były dokładnie przemyślane w ramach czasowych oraz emocjonalnych, dzięki czemu nie można było mi zarzucić, iż coś nie trzyma się całości. Czas mijał, natomiast mój profil owocował w coraz to większą ilość napisanych chapterów.


Po długim okresie tworzenia nadszedł czas na pytanie, co dalej. Nie chciałbym, aby moja praca poszła w niepamięć, dlatego stworzyłem dla niej oddzielny kącik, gdzie zostanie na wieki. Sam natomiast dołożę wszelkich starań aby czytelnik mógł odebrać treść w sposób subtelny oraz łagodny dla oczu. 


Miłego czytania!